صفحه اصلی

اولین کارخانۀ گروه تولیدی سنگ احسان در سال ۱۳۷۹ با نام تجاری صنایع سنگ احسان و به کارگیری و استخدام جمعی ۱۵ نفره متشکل از متخصصین و فعالین حوزه ساختمان و سنگ فعالیت خود را آغاز نمود. این گروه تولیدی در راستای سند چشم انداز خود، به منظور صرفه‌جویی در مصرف مواد اولیه و رقابت با شرکت‌های پیشرفته و بازار جهانی، در سال ۱۳۹۰ کارخانه‌ای با ظرفیت تولید ۴ برابری کارخانه شماره یک و همچنین با استفاده از پیشرفته‌ترین و بروزترین دستگاه‌های تولید سنگ با عنوان شرکت اطلس گستر سنگ احسان تأسیس نمود. کارخانه شماره دو گروه تولیدی سنگ احسان نیز، هم اکنون با بیش از ۴۵ نیروی متخصص در حال فعالیت می‌باشد.

فعالیت تخصصی این کارخانه بر روی سنگ دهبید شایان و حجم عظیم دپوی سنگ در سایزها و سورت‌های متفاوت می‌باشد. همچنین این کارخانه با استفاده از فناوری جدید و پیشرفته E SORT توانسته نسل جدیدی در تفکیک و سورت مکانیزه سنگ‌ها بر اساس رنگ زمینه و گل سنگ ارائه دهد که به کارگیری این تکنولوژی باعث ارتقا خدمت رسانی کارخانه و افزایش رضایت مشتریان شده است.

پروژه ها

[fusion_portfolio layout=”grid” picture_size=”default” text_layout=”default” grid_box_color=”” grid_element_color=”” grid_separator_style_type=”” grid_separator_color=”” columns=”” column_spacing=”” portfolio_masonry_grid_ratio=”” portfolio_masonry_width_double=”” one_column_text_position=”below” equal_heights=”no” number_posts=”” portfolio_title_display=”all” portfolio_text_alignment=”center” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” filters=”yes” pull_by=”category” cat_slug=”” exclude_cats=”” tag_slug=”” exclude_tags=”” pagination_type=”load-more-button” hide_url_params=”off” offset=”0″ orderby=”date” order=”DESC” content_length=”excerpt” excerpt_length=”10″ strip_html=”yes” carousel_layout=”title_on_rollover” scroll_items=”” autoplay=”no” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” class=”” id=”” /]

گالری

مشتریان