یازده ایده استفاده از مرمریت

این تصور که برای به کار‌‌گیری سنگ مرمریت احتیاج به یک فضای بزرگ می‌باشد یک باور کاملا اشتباه است شما می‌توانید با این سنگ زیبا اتاق خود را چه بزرگ و چه کوچک تزئین کنید. با پیشرفت تکنولوژی و تولید مصالح ساختمانی جدید ولی هنوز مرمریت در دکوراسیون داخلی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

از طراحی پیشخوان گرفته تا میزهای صبحانه و … سنگ مرمریت می‌تواند هر محیطی را تبدیل به یک فضای لوکس کند.

در این سری نوشته ها ۱۱ ایده برای طراحی مدرن خانه به وسیله سنگ مرمریت آورده شده است، با ماهمراه باشید.

ایده اول: میز غذاخوری

یازده ایده استفاده از مرمریت

امکان جا به جا کردن یک میز غذاخوری با صفحه ای از جنس سنگ مرمریت یک امتیاز بسیار ویژه است و این امتیازی است که کابینت های ساخته شده با سنگ ندارند ولی توصیه می‌شود برای فروش و یا اجاره خانه، این میز زیبا را هم جزء ملک خود برای جذب مشتری بگذارید که بماند.

ایده دوم: آشپزخانه

یازده ایده استفاده از مرمریت

در کنار سنگ مرمریت با کمک چند قطعه کوچک مانند، وردنه، تخته، نمکدان و فلفل پاش میتواید نمای شیک و زیبایی را به سنگ مرمریت بدهد و نمای زیبای مرمریت را به یک جلوه بی نظیر تبدیل کنید. یادتان باشد که اجزاء و وسایل آشپزخانه را نباید در پشت درب های کابینت پنهان کرد، بلکه آن ها رار روی پیشخوان رها کنید و از آنها لذت ببرید.

ایده سوم: میز کافه

یازده ایده استفاده از مرمریت

یک میز کافه کوچک بسیار شیک که با سنگ مرمریت و برای فقط یک یا دو نفر ساخته شده است، باعث می‌شود تا در صبح از اسپرسویی که می‌نوشید لذت بیشتری ببرید. ترکیب این میز زیبا با صفحه مرمریت به همراه صندلی های سیاه و یا طراحی مدرن دیگری به همراه صندلی های چوبی کلاسیک بی‌نظیر می‌شود.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

10 + نوزده =

نوشته های مشابه

سنگ یا شیشه مسئله این است
طراحی نامتعارف و نمای ساختمان با سنگ
عجیب‌ترین ساختمان‌های جهان