جادوی هنر باستانی نما سنگ

جادوی هنر باستانی نما سنگ

نوآمی زتل و آندره کونرت هم زن و شوهر هستند و هم همکار. آنها خلاقیت خود را باهم ترکیب کرده‌اند تا شاهکارهای هنری خارق‌العاده‌ای را بیافرینند که هم کاربردی است و هم نوعی اثر هنری به شمار می‌آید. همه ما سنگ را به عنوان ماده سختی که در طبیعت وجود دارد، می‌شناسیم ولی در این آثار هنری روح طبیعت و زندگی در دل این ماده سخت متجلی شده‌ است.

این زوج کار خود را به نوعی مقدس به شمار می‌آورند که مثل دریچه ای به روح و وجود آدمی باز می‌شود.هنرمندان سنگ را از این منظر که ماندگارترین و قدیمی‌ترین ماده روی زمین است، به عشق تشبیه می‌کنند.

جادوی هنر باستانی نما سنگ

سنگ از دیدگاه هنرمندان تمامی انرژی‌های زمین را در خود جای داده است. این فلسفه در آثار خلق شده توسط نوآمی و آندره نیز متجلی شده‌ است. این اشکال هنری شبیه آثاری جادویی به نظر میرسند. اینکه این نماها و دیوارها ممکن است در نگاه اول بسیار قدیمی به نظر بیایند، با این حال به راحتی با بیننده خود ارتباط برقرار می‌کنند. بیشتر این سنگ‌ها و صخره‌ها از جزیره ونکوور، جایی که این دو زوج زندگی می‌کنند، جمع آوری شده‌اند. با اینکه این دو هنرمند در بریتیش کلمبیا کانادا زندگی می‌کنند، ولی از سراسر جهان سفارش قبول می‌کنند. آنها همچنین سفارشاتی از قبیل بناهای یادبود و تابلوهای دیواری هم انجام می‌دهند.

جادوی هنر باستانی نما سنگ

کاربردهای نما سنگ

نماسنگ در قسمت‌های مختلف ساختمان مثل دیوارها، شومینه، آشپزخانه‌‌های فضای باز، دیوار نشیمن یا سالن پذیرایی و بسیاری از مکان‌های یک ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جادوی هنر باستانی نما سنگ

Add a comment

*Please complete all fields correctly

یازده − 2 =

نوشته های مشابه

توری گابیون چیست و چه کاربردی دارد؟
درز انبساط و کاربرد آن
سنگ تایل یکدست و یکنواخت دهبید شایان
فروش ویژه گروه تولیدی سنگ احسان