سنگ نرم Flex Stone چیست؟

سنگ نرم flex stone چیست؟

سنگ‌های نرم همان سنگ‌های طبیعی هستند که با روش‌های نوین به کمک تکنولوژی‌های جدید بصورت سنگ‌های پارچه ای در سال‌های اخیر خود نمایی می‌کنند. تکنولوژی جدید استخراج سنگ باعث شده که بتوان به جای سنگ‌های فرآوری شده با ضخامت ۱ تا ۵ سانتیمتر، سنگ‌هایی با ضخامت کمتر از ۵ میلیمتر تولید گردد.

قابلیت نصب بر روی هر سطحی و نور گذر بودن و برش ساده و آسان همراه با حالت پارچه ای سنگ دست طراحان و مهندسین تراز اول را برای استفاده از سنگ با نمایی دلنشین آن حتی بر روی سقف ها، شیشه ها، ورودی ها و حتی روی گچبری‌ها اجازه اجرا را می‌دهد. سنگ‌های نرم یا FlexStone با ضخامت ۳ تا ۵ میلی متر با استخراج از لایه‌های زمین به دلیل دارا بودن لایه‌ها و رگه‌های طبیعی سنگ از تنوع خاص و خیره کننده ای در بافت و نقش خود دارا می‌باشد.

برش قطعات با کاتر و به آسانی صورت می‌گیرد، بنابراین در انتخاب طرح، ابعاد و اشکال برش هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. این قطعات هم به صورت پلاک شده، بند کشی و هم بصورت بدون درز و چروک به کار می‌رود. سهولت نصب سنگ نرم یا فلکس استون، استفاده از آن را در نمای پروژه‌های بزرگ ساختمانی یا پوشش سطوح داخلی و حتی اشیای کوچک دکوراتیو عملی می‌سازد. به آسانی با کاتر و قیچی برش خورده و با استفاده از هوای گرم (سشوار) فرم می پذیرد. لذا به راحتی و بدون تجهیزات خاص و ابزار پرسروصدا یا گرد و غبار آن را با چسب نصب می‌کنند.


Add a comment

*Please complete all fields correctly

15 − یازده =

نوشته های مشابه

توری گابیون چیست و چه کاربردی دارد؟
درز انبساط و کاربرد آن
سنگ تایل یکدست و یکنواخت دهبید شایان
فروش ویژه گروه تولیدی سنگ احسان