یازده ایده استفاده از مرمریت (۳)

یازده ایده استفاده از مرمریت

ایده هفتم: اطراف وان

یازده ایده استفاده از مرمریت

ورقه‌های سنگ مرمریت با رگه‌های رمانتیک مشکی به این وان نمایی مسحور کننده داده، در صورت استفاده از سنگ مرمریت در حمام، ضروری است که مطمئن شوید که به طور کامل آب بندی شده و از آسیب آب در امان باقی خواهد ماند و دقت داشته باشید که به طور منظم آن را بازبینی و دوباره آب بندی کنید.

ایده هشتم: چاپ مرمریتی

یازده ایده استفاده از مرمریت

با یک بودجه نسبتا کم، روش‌هایی برای آوردن مرمریت به محیط خانه وجود دارد، مانند چاپ طرح مرمریت بر روی سطوح مختلف و یا استفاده از خطوط موجود در سنگ مرمریت در آثار هنری همچون تابلو، چاپ مرمریتی خواه در یک اثر هنری یا روی یک پارچه، در حال حاضر بسیار جذاب است، بنابراین شما می‌توانید انتخاب‌های زیادی داشته باشید.

ایده نهم: سینی

یازده ایده استفاده از مرمریت

صفحات کابینت مرمریتی گران قیمت هستند، اما اگر یک آشپزخانه کوچک و جمع و جور دارید، قیمت تمام شده برای شما می‌تواند بیش از آن چیزی شود که تصور می‌کنید. اگر قلبتان با مرمریت گره خورده و علاقه دارید که حتما از سنگ مرمریت در تزئین خانه خود استفاده کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای محیط‌های دیگری مانند، موزاییک‌های راهرو، دیوارها و… از سنگ مرمریت استفاده کنید.

ایده دهم: رختشوی

یازده ایده استفاده از مرمریت

یک پیشخوان مرمریت یا یک محل تاشو در اتاق رخت شوی خانه یک سوپرایز غیرمنتظره است که می‌تواند نشاط را به جای خستگی از کارهای روزمره در شما ایجاد کند. چرا روزهایی که قرار است رخت بشویید را زیباتر نکنیم؟


Add a comment

*Please complete all fields correctly

نه − 6 =

نوشته های مشابه

توری گابیون چیست و چه کاربردی دارد؟
درز انبساط و کاربرد آن
سنگ تایل یکدست و یکنواخت دهبید شایان
فروش ویژه گروه تولیدی سنگ احسان